Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz zumby - Pokrzywna

To zobaczysz:

Przyjeżdżaj w piękne Góry Opawskie, aby spędzić wspaniałe zimowe ferie w gronie rówieśników. Tu, w Pokrzywnej, wśród gór i lasów czekają na Ciebie niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto, a liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne w hali sportowej z pewnością nie pozwolą się nudzić. Poznasz miejscowe ciekawostki podczas spacerów po urokliwej okolicy. Poza tym, w programie liczne zajęcia integracyjne, rekreacyjne i sportowe, zimowe podchody, zabawy plenerowe, konkursy, ognisko z kiełbaskami oraz mnóstwo wesołej zabawy. Na naszych obozach znajdziesz nowych przyjaciół, przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód i będziesz świetnie się bawić.

Zakwaterowanie:

Hotel Chrobry
Pokoje: 2-5 osobowe z łazienkami i TV.

Do dyspozycji uczestników:
W sąsiedztwie ośrodka Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto, z którego licznych atrakcji uczestnicy będą korzystali podczas obozów, duża hala sportowa i sala do ćwiczeń. Na terenie hotelu dostęp do bezprzewodowego internetu.

Wyżywienie:

Całodzienne (3 posiłki + deser).
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

W zdrowym ciele zdrowy duch! Podczas codziennych zajęć zumby dostarczymy Ci ogromnej dawki pozytywnej energii. Zumba łączy ze sobą elementy aerobiku i tańca. Jej podstawą są proste kroki i efektowna choreografia. Zajęcia prowadzone będą na dużej sali gimnastycznej oraz na krytym basenie. Do prowadzonych zajęć wybierzemy największe przeboje, co spotęguje dobrą zabawę. Proste kroki i ciekawa choreografia sprawią, że każdy da się ponieść muzyce. Nie zabraknie też czasu na aqua zumbę. Czekają na Ciebie również inne formy aktywności jak stretching czy aerobik. Na warsztatach kulinarnych i dietetycznych nauczysz się jak przyrządzić zdrowe i pyszne posiłki. Nie zabraknie również czasu na pozostałe zajęcia objęte programem ogólnym. Ten obóz na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Wycieczki lokalne:

  • Wizyta w stadninie koni, zwiedzanie stadniny, przejażdżka na koniu oraz kulig – 30 PLN.

  • Paintball na małych markerach lub markerach M4 (dla obozu Multifun) – 30 PLN (w tym wypożyczenie sprzętu + 100 kul).

W cenie:

  • zakwaterowanie (7 noclegów)

  • wyżywienie całodzienne (3 posiłki + deser)

  • prowiant na drogę powrotną

  • transport Autokarem turystycznym

  • bezpieczenie: Signal Iduna S.A.

  • opieka pedagogiczna

  • realizacja programu pobytu

Poza ceną:

  • dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

Kwestie techniczne:

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo. Wszystkie zajęcia będą dopasowane do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników.

W przypadku bardzo małej ilości zainteresowanych (mniej niż 6 osób) Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów z danej trasy lub miejscowości, o czym powiadomi uczestnika na piśmie do 4 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Uczestnik, któremu odwołano dojazd ma prawo wyboru innego miejsca wyjazdu, na trasie realizowanej przez Organizatora, za zwrotem całości wpłaconej wcześniej dopłaty za miejsce wsiadania. Podczas przejazdów możliwe są przesiadki.

W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych ilość bagażu ograniczona jest do jednej sztuki bagażu zasadniczego (maks. 20 kg, o ile oferta nie przewiduje inaczej) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg) na osobę, w wymiarach nie przekraczających zwyczajowych norm oraz 1 parę sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard) w pokrowcu oraz buty. Obsługa autokarów ma prawo odmówić zabrania bagażu, który przekracza te limity. Każdy bagaż zasadniczy przekazywany obsłudze powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem właściciela.

Informacje wyjazdowe:

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się  >Tutaj<

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki należy się zgłosić minimum 10 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Miejsca w autokarach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, w miarę możliwości z uwzględnieniem uzasadnionych życzeń Uczestników. Miejsca wskazuje Uczestnikom pilot w momencie wsiadania do autokaru docelowego.

Dla prawidłowej realizacji umowy niezbędne jest pobranie od sprzedawcy Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu / Kolonii, wypełnienie jej przez uprawnione osoby oraz oddanie na miejscu zbiórki. Ze względów organizacyjnych prosimy nie pozostawiać Kart Kwalifikacyjnych w punktach sprzedaży. Przekazanie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
20.01 27.01 1,049.00 zł
1099 zł
03.02 10.02 999.00 zł
1099 zł
10.02 17.02 999.00 zł
1099 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x