Strona główna » Obozy » Polska » Dla najmłodszych

Świat Star Wars + Świat VR - Łomnica-Zdrój (Sezon 2018)

Łomnica-Zdrój – wieś uzdrowiskowa w Beskidzie Sądeckim. Doskonały mikroklimat czyni ją kapitalną bazą wypadową dla pieszych wędrówek. 

 

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Potokiem” – zlokalizowany w malowniczej okolicy, na górskim stoku tuż nad wodospadem na Potoku Wapiennik. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5 – osobowych z łazienkami (kilka z łazienkami na korytarzu). W ośrodku mieści się również jadalnia, świetlica, kawiarnia z kominkiem, wiata grillowa oraz basen z podgrzewaną wodą.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi.

W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

Galeria:

Program

Wycieczka autokarowa do Krynicy:
- wyjazd kolejką na Górę Parkową,
- spacer po Parku Zdrojowym, 
- wejście do Pijalni Wód,
- piesze wycieczki po okolicy,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek, 
- 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa.

AKADEMIA W ŚWIECIE STAR WARS

Szkolenie Jedi:poznanie galaktycznego świata Star Wars; którą z postaci chciałbyś/abyś być – zabawa o charakterze integracyjnym; przyjęcie do Akademii Jedi; tworzenie międzygalaktycznego paktu.

Wizyta na Coruscant: pasowanie na Padawanów i przypisanie do grup szkoleniowych pod opiekę Mistrza Jedi; projektowanie własnego miecza Jedi; ubiór Rycerza czyli umiejętność dostosowywania się do sytuacji; integracyjna dyskoteka „pod gwiazdami”.

Wyprawa na Kamino: stylizacja na postać z filmu (przypisanie imion i zadań uczestnikom akademii); budowanie statków kosmicznych; kurs obsługi statku tj. mechanika, obsługa, awarie - zajęcia z dbania o porządek, pokój jako statek :)

Pojedynek żywiołów: zabawy integracyjne „Statek goni statek”, „Wojna międzygalaktyczna”, „Mały Joda”, „Statki”, zabawa na wolnym powietrzu z różnokolorowymi proszkami; starcie Luke'a Skywalkera z Lordem Vaderem – pokaz pojedynków.

Przetrwaj na Mustafar: konstruowanie broni Jedi i Ciemnej Strony Mocy czyli jak się bronić przed wrogiem; Sokół Millennium kontra Gwiezdny Niszczyciel – prace plastyczne.

Szpiegowanie Gwiazdy Śmierci: gra terenowa ”Jedi kontra Sithowie”; Gwiezdna Parada Kłamców; ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Powrót na Tatooine: budowanie wioski ze słynnej planety – miejsca dzieciństwa Anakina Skywalkera, noc kinowa – projekcja wybranych części sagi „Gwiezdne Wojny”.

Magiczne Alderaan: „Kule energetyczne – walka z polem siłowym”– baloniada, skok w nad przestrzeń – tworzenie mapy galaktyki Gwiezdnych Wojen, poznanie ciekawostek o „eleganckiej broni na bardziej cywilizowane czasy”. Szkolenie przeprowadzi Obi-Wan Kenobi.

Bal na Naboo: bal przebierańców podczas którego odbędzie się pasowanie Padawanów na Rycerzy Jedi. Pasowania dokona sam Mistrz Joda.

ŚWIAT VR

Wspaniała przygoda w świecie wirtualnej rzeczywistości.. Założycie profesjonalne hełmy VR, w których każdy uczestnik zagra w wyjątkowe gry dotyczące wirtualnej rzeczywistości oraz wykorzysta najlepsze aplikacje rozrywkowe na hełmy VR.

Podczas zajęć przewidujemy następujące elementy programu:

 • poznanie technologii VR,

 • testowanie różnych hełmów m.in. Oculus Rift, HTC Vive, Cardboard,

 • warsztaty z tworzenia okularów VR (każdy uczestnik otrzyma po zajęciach na własność kartonowy cardboard).

Prosimy o zabranie własnych smartfonów. Jeśli uczestnicy nie posiadają własnych – nie będzie to stanowiło przeszkody do realizacji programu.

Warsztaty trwają 4-5 godzin lekcyjnych.

PAKIET 8 ATRAKCJI:

QUESTING – turystyka z zagadkami czyli odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych, której zwieńczeniem jest odnalezienie skarbu.

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków

TAŃCE INTEGRACYJNE

CELNY STRZAŁ – zajęcia na strzelnicy pneumatycznej

MISTRZ ŁUCZNICTWA – zawody na najcelniejszy strzał do tarczy

H₂O na wesoło – balonowa bitwa

TEAM BUILDING – grupowe chodzenie na czas w kilkuosobowych nartach

WODNE SZALEŃSTWO – 3-godzinny pobyt na w Kąpielisku na Radwanowie

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie 10 noclegów,

 • wyżywienie,

 • kadrę wychowawczą,

 • instruktora do zajęć z VR,

 • opiekę medyczną,

 • transport,

 • program,

 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.

Transport

Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
15.08 25.08 1,250.00 zł
1375 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Koszty rezygnacji + zwyżka za choroby przewlekłe. Koszt ubezpieczenia 7,5% wartości ceny wyjazdu
Koszty przerwania wyjazdu. Ubezpieczenie obowiązuje w przypadku udokumentowanego przerwania wyjazdu uczestnika np. choroba. Koszt RGS wynosi 1,4 % wartości ceny wyjazdu
Koszty rezygnacji. Ubezpieczenie obowiązuje do dnia wyjazdu. W przypadku udokumentowanym np. choroba uczestnika, która uniemożliwi wyjazd, ubezpieczyciel zwraca do 100% kwoty wartości wyjazdu
Koszty przerwania wyjazdu + zwyżka za choroby przewlekłe. Koszt ubezpieczenia 4,2% wartości ceny wyjazdu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x