Strona główna » Obozy » Polska » Pomorze

Taniec - Międzyzdroje

MIĘDZYZDROJE

Usytuowane na terenie wyspy Wolin, nad brzegiem Morza Bałtyckiego, pomiędzy szeroką plażą z brzegiem klifowym, a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego.
Międzyzdroje przyciągają turystów licznymi atrakcjami dla starszych i dla najmłodszych - 300-metrowe molo, Promenada Gwiazd, Zagroda Pokazowa Żubrów, Bałtycki Park Miniatur, Planetarium.
Miasto charakteryzuje się czystymi plażami i pięknymi krajobrazami. Warto zobaczyć Oceanarium oraz wiele innych atrakcji, które oferują Międzyzdroje.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy STILO
Usytuowany w otoczeniu lasów bukowych, w zachodniej częsci miasta, przy zejściu na plażę, nad samym morzem.
Obiekt składa się z nowoczesnych budynków, wkomponowanych w leśną okolicę. Budynki w stylu skandynawskim.
Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych lub 4-5 osobowych typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz tv.
Obiekt oferuje na swoim terenie: nowo wybudowany basen odkryty, pizzerie, sklep spożywczy, stołówkę, boisko do siatkówki, stół pingpongowy, miejsce na ognisko oraz do grillowania,
sala disco wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetlenie, wypożyczalnia - rowerów, rowerów, kijków do Nordic Walking, leżaków i parawanów, 3 świetlice do organizacji zajęć grupowych mieszczące po 50 osób

Wyżywienie

4 x dziennie
- śniadanie – szwedzki stół,
- obiad - serwowany do stolików,
- podwieczorek,
- kolacja – szwedzki stół.

Turnus rozpoczyna się od kolacji z ciepłym posiłkiem, kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program

- wycieczka autokarowa na wyspę WOLIN - zwiedzanie z przewodnikiem SKANSENU SŁOWIAN i WIKINGÓW w Wolinie, połączone z warsztatami - lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsimi piórami, musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku, na zakończenie poczęstunek,
- wizyta w Wolińskim Parku Narodowym i Zagrodzie Pokazowej Żubrów,
- zwiedzanie MIĘDZYZDROJÓW - spacer Promenadą Gwiazd, MOLO,
- wycieczka do Świnoujścia i Fortu Gerharda,
- REJS STATKIEM po morzu,
- zajęcia sportowe - mecze siatkówki, ping-ponga, olimpiada na wesoło (gry i konkursy sprawnościowe), gry zespołowe, animacje, konkursy, gry i zabawy integracyjne (m. innymi Festiwal Kolorów gdzie uczestnicy podzieleni na grupy będą mieli do zrealizowania podczas pobytu przeróżne zadania wymagające współpracy grupowej, pomysłowości i kreatywności, zwycięski zespół czeka nagroda!)),
- gry karciane i planszowe np. Doblo, Dixit i wiele innych,
- dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
- uczestnictwo w imprezach otwartych na terenie Międzyzdrojów.

PROGRAM TANECZNY:
Najprzyjemniejszą formą spędzania czasu wolnego są WAKACJE Z TAŃCEM!
Możemy przenieść się w wirujący świat tańca i zapomnieć o rzeczystości. Zajęcia są urozmaicone i prowadzone w taki sposób aby każdy poczuł się jak prawdziwa gwiazda tanecznego show.
Codzienne treningi obejmują: rozgrzewkę i stretching, naukę prostych kroków tanecznych solo i choreografie w grupie, ćwiczenia na poczucie rytmu i walkę z tremą, ćwiczenia modelujące sylwetkę oraz na prawidłową postawę ciała.

W programie m.in.:
- nauka kroków tanecznych w różnych stylach na przykład: hip-hop, dancehall, disco, show dance, latino solo, salsa, taniec towarzyski (zajęcia mogą różnić się pod względem stylu tanecznego w zależności od instruktora prowadzącego dany turnus),
- choreografie do muzyki z popularnych teledysków,
- elementy fitness i zumby,
- improwizacje taneczne,
- nauka makijażu scenicznego,
- na zakończenie prezentacja zdobytych umiejętności podczas wielkiego pokazu przed publicznością.

Zajęcia taneczne organizowane będą przy min. 10 osobach.

Program ramowy:
1 dzień - Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2-12 dzień - Realizacja programu pobytu - wycieczki, plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko, wycieczki wg programu.
12 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Przyjazd na Śląsk w godzinach wieczornych.

Wycieczki fakultatywne

TROPICAL ISLANDS 230 zł
Największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. To świat tropików na 66 000 metrach kwadratowych, egzotyczna Strefa Saun, Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów. Dla mniejszych czeka prawdziwy raj na 4.000 metrach kwadratowych Klubu Tropino.
Koszt biletów wstępu do Tropical Islands ok. 30 euro (płatne dodatkowo). Posiłki podczas wycieczki płatne we własnym zakresie. Na drogę uczestnicy dostaną suchy prowiant. Na wyjazd niezbędne jest posiadanie paszportu lub dowodu osobistego
www.tropical-islands.de

Wycieczki fakultatywne są organizowane przy minimum 15 osobach chętnych na danym turnusie.

Cena zawiera

- zakwaterowanie - 11 noclegów,
- wyżywienie - 4 posiłki dziennie,
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego,
- realizację programu pobytu, w tym - zwiedzanie Skansenu Słowian i Wikingów na wyspie Wolin, rejs statkiem po morzu, wizyta w Wolińskim Parku Narodowym i Zagrodzie Pokazowej Żubrów, wycieczka do Świnoujścia, zajęcia sportowe, gry sportowe, planszowe, integracyjne i konkursy , dyskoteki, plażowanie, ognisko
- program taneczny,
- ubezpieczenie NNW Signal Iduna,
- przejazd autokarem LUX (klimatyzacja, WC, video),

Cena nie zawiera

- fakultatywnie wizyta w Oceanarium,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie

Kwestie techniczne

- Wiek uczestników 9 - 17 lat.

- Proponujemy zabrać z sobą ok. 100 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta,

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >tutaj<

Informacje wyjazdowe

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. 
- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Każdy uczestnik imprezy turystycznej jest zgłoszony do SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. i objęty jest ubezpieczeniem. W przypadku imprez krajowych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na terenie Polski. W przypadku imprez zagranicznych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże.

Zbiórka

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
06.07 17.07 1,690.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna (ok. 2.6 % wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x