Strona główna » Obozy » Polska » Pomorze

Taniec nowoczesny - Świnoujście (Sezon 2018)

Miejscowość

Świnoujście - ciekawa miejscowość turystyczna rozproszona na kilku wyspach, atrakcyjna nie tylko dla plażowiczów lubiących kąpiele w morzu (ciągnące się wzdłuż wybrzeża rozległe kilkukilometrowe piaszczyste plaże), ale też dla typowych sportsmenów (znajdujące się dookoła liczne lasy, parki i mniejsze akweny zapewniają uczestnikom wiele okazji do aktywnego wypoczynku (poza wszystkimi wodnymi dyscyplinami sportu istnieje możliwość m.in. uprawiania jeździectwa, gry w golfa czy tenisa. Mieści się tu również wiele obiektów godnych zwiedzania, jak np. najwyższa nad Morzem Bałtyckim latarnia morska, intrygujące architektonicznie falochrony (np.zachodni z wiatrakiem holenderskim), Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Forty. Tętniąca życiem dzielnica nadmorska zaprasza turystów do licznych tawern, barów i smażalni ryb.

Zakwaterowanie

DW "Kaliszanka" posiada atrakcyjną lokalizację - w centrum miasta, 300 metrów od plaży, pośród zieleni Parku Zdrojowego, dzięki czemu dostęp do wszystkich rozrywek będziecie mieli tuż - tuż. Zakwaterowanie - pokoje 4,5 - osobowe oraz kilka pokojów w typie studio z łazienkami (10 noclegów). Na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z WiFi.

Wyżywienie

Całodniowe - 3 posiłki i deser w znajdującej się w budynku stołówce.
Pierwszy posiłek - kolacja (dzień przyjazdu), ostatni posiłek - śniadanie plus prowiant na podróż powrotną (dzień wyjazdu).
Dostęp do wody pitnej zapewniony całodobowo.
Możliwość zamówienia diety: wegetariańskiej, wegańskiej, bezmlecznej lub bezglutenowej (za dopłatą - 50 zł/osoba).

Galeria:

Program podróży

Poznacie style tańca nowoczesnego (hip hop, muzyka klubowa, break dance, house , popping, locking). Zajęcia po 2,3 godziny dziennie pod okiem instruktorów, którzy nauczą Was kroków typowych dla poszczególnych rodzajów tańca, przygotują dla Was wiele ciekawych choreografii, a także pomogą Wam w poprawie kondycji - nad którą będziecie mieli możliwość popracować  również dzięki licznym, zajęciom sportowo - rekreacyjnym, zapewniającym dawkę adrenaliny na świeżym powietrzu w zdrowym środowisku. Przewidziane są tu takie atrakcje jak: wizyta w Parku Linowym, plażowa gra w siatkówkę i piłkę nożną, koszykówkę, zawody w bule, badminton, morskie kąpiele pod opieką ratowników, spartakiady, konkursy z nagrodami ognisko z pieczeniem kiełbasek. Oprócz tego weźmiecie udział w wyścigach rzędów, interesujących planszówkach, grach terenowych i fabularnych (Dixit, Mafia, Prawo Dżungli, Białe i Czarne Historie, Alias Party). Wycieczka na "Wyspę Skarbów" (Karsibór), gdzie zaplanowano dla Was takie rozrywki jak m.in. : piracka zabawa w plenerze, strzelanie z łuku, chodzenie na szczudłach czy mini zoo. Zwiedzicie centrum Świnoujścia w tym cywilnego portu morskiego z możliwością obejrzenia portu wojennego z monumentalnymi okrętami wojennymi, pospacerujecie po w parku zdrojowym z unikatowym mikroklimatem i śródziemnomorskimi roślinami. Będziecie też uczestniczyć w zawodach na Xbox 360 Kinect: Rush, Sports 1 i 2, Dance Central oraz turniejach w Tekken i Mortal Kombat. Na koniec dnia planowane są wieczory tematyczne: dyskoteki, konkurs na piaskową rzeźbę, karaoke, "Mam talent", wybory "Miss i Mistera" i wiele innych, które zapewnią Wam oprócz świetnej zabawy i śmiechu wiele niezapomnianych wrażeń.

Program fakultatywny

 • Oceanarium i Aquapark w Stralsund (Niemcy) – wycieczka do najbardziej nowoczesnego oceanarium w Europie i fantastyczna zabawa w wodnym parku rozrywki - 270 zł

 • Hansa Park – wycieczka do lunaparku w Niemczech. Możliwość nieograniczonego korzystania z m.in. : rollercosterów, zjeżdżalni wodnych, kolejek powietrznych, karuzeli, szalonych wahadeł, gigantycznego parku linowego – 310 zł.

 • Heide Park - całodniowa wizyta w największym lunaparku w północnych Niemczech. Pierwszoplanowe atrakcje: największa Colossos (drewniany rollercoaster wpisany do Księgi rekordów Guinnessa), Desert Race ( w 2,4s. zwiększa prędkość do 100 km/h). Scream (największa na świecie swobodna wieża spadania – 103m). Zabawy w tym parku zalecane są dla młodzieży powyżej 12 lat - 310 zł

 • Fotorelacja – jako pamiątka: wakacyjne wspomnienia w formie zdjęć zapisane na płycie – 30 zł.


W trakcie wycieczek zagranicznych gwarantujemy: ciepły posiłek, transport, obsługę pilota-przewodnika, bilety wstępu, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, prowiant.

Cena zawiera:

 • Wyżywienie całodzienne

 • prowiant w drogę powrotną

 • Transport autokarem turystycznym

 • Ubezpieczenie Signal Iduna S.A.

 • Opieka pedagogiczna

 • Realizacja programu

Cena nie zawiera:

 • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

 • kosztów imprez odbywających się wg  fakultatywnego programu,

 • dopłaty za zamówioną dietę

Ważne informacje

Uczestnicy wyjeżdżający za granice muszą posiadać paszport lub dowód osobisty.

Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 19:55, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 07:00.

Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 19:00, wyjazd nie później niż o godz. 08:00

Możliwość zamówienia diety: wegetariańskiej, wegańskiej, bezmlecznej lub bezglutenowej - dopłata 50zł/os/pobyt

Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników naszych obozów.

Adres obiektu: Dom Wczasowy ,,Kaliszanka", 72-600 Świnoujście ul. Bogusławskiego 1, tel.: 091 321 22 75

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
18.08 28.08 1,149.00 zł
1349 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta wegetariańska, wegańska, bezmleczna lub bezglutenowa (50.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (3% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z chorobami przewlekłymi (6,4% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (1,5% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (3,5% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x