Strona główna » Obozy » Polska » Pomorze

Taniec nowoczesny - Świnoujście

Miejscowość

Świnoujście - ciekawa miejscowość turystyczna rozproszona na kilku wyspach, atrakcyjna nie tylko dla plażowiczów lubiących kąpiele w morzu (ciągnące się wzdłuż wybrzeża rozległe kilkukilometrowe piaszczyste plaże), ale też dla typowych sportsmenów (znajdujące się dookoła liczne lasy, parki i mniejsze akweny zapewniają uczestnikom wiele okazji do aktywnego wypoczynku (poza wszystkimi wodnymi dyscyplinami sportu istnieje możliwość m.in. uprawiania jeździectwa, gry w golfa czy tenisa. Mieści się tu również wiele obiektów godnych zwiedzania, jak np. najwyższa nad Morzem Bałtyckim latarnia morska, intrygujące architektonicznie falochrony (np.zachodni z wiatrakiem holenderskim), Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Forty. Tętniąca życiem dzielnica nadmorska zaprasza turystów do licznych tawern, barów i smażalni ryb.

Zakwaterowanie

DW "Kaliszanka" posiada atrakcyjną lokalizację - w centrum miasta, 300 metrów od plaży, pośród zieleni Parku Zdrojowego, dzięki czemu dostęp do wszystkich rozrywek będziecie mieli tuż - tuż. Zakwaterowanie - pokoje 4,5 - osobowe oraz kilka pokojów w typie studio z łazienkami (10 noclegów). Na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z WiFi.

Wyżywienie

Całodniowe - 3 posiłki i deser w znajdującej się w budynku stołówce.
Pierwszy posiłek - kolacja (dzień przyjazdu), ostatni posiłek - śniadanie plus prowiant na podróż powrotną (dzień wyjazdu).
Dostęp do wody pitnej zapewniony całodobowo.
Możliwość zamówienia diety: wegetariańskiej, wegańskiej, bezmlecznej lub bezglutenowej (za dopłatą - 50 zł/osoba).

Galeria:

Program podróży

Poznacie style tańca nowoczesnego (hip hop, muzyka klubowa, break dance, house , popping, locking). Zajęcia po 2,3 godziny dziennie pod okiem instruktorów, którzy nauczą Was kroków typowych dla poszczególnych rodzajów tańca, przygotują dla Was wiele ciekawych choreografii, a także pomogą Wam w poprawie kondycji - nad którą będziecie mieli możliwość popracować  również dzięki licznym, zajęciom sportowo - rekreacyjnym, zapewniającym dawkę adrenaliny na świeżym powietrzu w zdrowym środowisku. Przewidziane są tu takie atrakcje jak: wizyta w Parku Linowym, plażowa gra w siatkówkę i piłkę nożną, koszykówkę, zawody w bule, badminton, morskie kąpiele pod opieką ratowników, spartakiady, konkursy z nagrodami ognisko z pieczeniem kiełbasek. Oprócz tego weźmiecie udział w wyścigach rzędów, interesujących planszówkach, grach terenowych i fabularnych (Dixit, Mafia, Prawo Dżungli, Białe i Czarne Historie, Alias Party). Wycieczka na "Wyspę Skarbów" (Karsibór), gdzie zaplanowano dla Was takie rozrywki jak m.in. : piracka zabawa w plenerze, strzelanie z łuku, chodzenie na szczudłach czy mini zoo. Zwiedzicie centrum Świnoujścia w tym cywilnego portu morskiego z możliwością obejrzenia portu wojennego z monumentalnymi okrętami wojennymi, pospacerujecie po w parku zdrojowym z unikatowym mikroklimatem i śródziemnomorskimi roślinami. Będziecie też uczestniczyć w zawodach na Xbox 360 Kinect: Rush, Sports 1 i 2, Dance Central oraz turniejach w Tekken i Mortal Kombat. Na koniec dnia planowane są wieczory tematyczne: dyskoteki, konkurs na piaskową rzeźbę, karaoke, "Mam talent", wybory "Miss i Mistera" i wiele innych, które zapewnią Wam oprócz świetnej zabawy i śmiechu wiele niezapomnianych wrażeń.

Program fakultatywny

 • Oceanarium i Aquapark w Stralsund (Niemcy) – wycieczka do najbardziej nowoczesnego oceanarium w Europie i fantastyczna zabawa w wodnym parku rozrywki - 270 zł

 • Hansa Park – wycieczka do lunaparku w Niemczech. Możliwość nieograniczonego korzystania z m.in. : rollercosterów, zjeżdżalni wodnych, kolejek powietrznych, karuzeli, szalonych wahadeł, gigantycznego parku linowego – 310 zł.

 • Heide Park - całodniowa wizyta w największym lunaparku w północnych Niemczech. Pierwszoplanowe atrakcje: największa Colossos (drewniany rollercoaster wpisany do Księgi rekordów Guinnessa), Desert Race ( w 2,4s. zwiększa prędkość do 100 km/h). Scream (największa na świecie swobodna wieża spadania – 103m). Zabawy w tym parku zalecane są dla młodzieży powyżej 12 lat - 310 zł

 • Fotorelacja – jako pamiątka: wakacyjne wspomnienia w formie zdjęć zapisane na płycie – 30 zł.


W trakcie wycieczek zagranicznych gwarantujemy: ciepły posiłek, transport, obsługę pilota-przewodnika, bilety wstępu, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, prowiant.

Cena zawiera:

 • Wyżywienie całodzienne

 • prowiant w drogę powrotną

 • Transport autokarem turystycznym

 • Ubezpieczenie Signal Iduna S.A.

 • Opieka pedagogiczna

 • Realizacja programu

Cena nie zawiera:

 • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

 • kosztów imprez odbywających się wg  fakultatywnego programu,

 • dopłaty za zamówioną dietę

Ważne informacje

Uczestnicy wyjeżdżający za granice muszą posiadać paszport lub dowód osobisty.

Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 19:55, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 07:00.

Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 19:00, wyjazd nie później niż o godz. 08:00

Możliwość zamówienia diety: wegetariańskiej, wegańskiej, bezmlecznej lub bezglutenowej - dopłata 50zł/os/pobyt

Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników naszych obozów.

Adres obiektu: Dom Wczasowy ,,Kaliszanka", 72-600 Świnoujście ul. Bogusławskiego 1, tel.: 091 321 22 75

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
24.06 04.07 1,349.00 zł
1449 zł
05.07 15.07 1,449.00 zł
16.07 26.07 1,449.00 zł
27.07 06.08 1,349.00 zł
1449 zł
07.08 17.08 1,299.00 zł
1399 zł
18.08 28.08 1,349.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta wegetariańska, wegańska, bezmleczna lub bezglutenowa (50.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (3% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z chorobami przewlekłymi (6,4% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (1,5% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (3,5% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x