Strona główna » Obozy » Polska » Rejony Górskie

Taniec - Szczytna

Szczytna - miejscowość znajduje się w przepięknej dolinie Bystrzycy Dusznickiej, u podnóża Gór Stołowych. Niewątpliwie największą atrakcją turystyczną jest Zamek na górze Szczytnik wkomponowany w skały góruje nad miastem. Punkt widokowy znajdujący się obok zamku daje możliwość zobaczenia wspaniałej panoramy gór.
W pobliżu miejscowości jest nie tylko do obu przyległych uzdrowisk, Dusznik i Polanicy, ale także do Parku Narodowego Gór Stołowych oraz Skalne Grzyby, Wielkie Torfowisko Batorowskie oraz Piekielna Dolina.

Zakwaterowanie

Ośrodek RELAX usytuowany na działce o powierzchni powyżej 10 hektarów, która jest częściowo zalesiona.
Obiekt oferuje basen kryty (wolnostojący), bilard, tenis stołowy, sala konferencyjna, jadalnia, kawiarnia, świetlica, WiFi w recepcji.
Rzeka Bystrzyca Dusznicka przepływa w pobliżu ośrodka.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja.
Śniadania i kolacje w formie bufetu.
Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni posiłek – obiad.
Suchy prowiant na drogę powrotną.
Podczas wycieczek możliwy suchy prowiant zamiast jednego posiłku.

Galeria:

Program

Dzień 1
Wyjazd autokarem z miejsc zbiórek, przejazd do Ośrodka RELAX w Szczytnej, zakwaterowanie, kolacja.

Dzień 2 – 9
Udział w wycieczkach i realizacja programu m. in.
Złoty Stok - Kopalnia Złota, zobaczymy podziemny wodospad w „Czarnej Sztolni”, basen do płukania złota, skarbiec, spotkanie z Gnomem w chodniku śmierci i muzeum tabliczek ostrzegawczych.
Kudowa Zdrój - spacer po parku zdrojowym, a stąd piesza wycieczka do jednego z najbardziej atrakcyjnych rejonów w Górach Stołowych – zespołu Błędnych Skał. To labirynt z okazami skalnych wąwozów, tuneli i pojedynczych skałek, z niezwykłym urzeźbieniem ścian nadających im fantazyjne kształty grzybów, maczug, klepsydr, baszt, kształtujących niepowtarzalną scenerię "skalnego miasta”.
Kudowa – Czermna – zwiedzanie Kaplicy Czaszek. Jest ona jedną z nielicznych w Europie kaplic, której wystrój stanowią warstwowo ułożone czaszki i piszczele ok. 3 tys. osób zmarłych wskutek wojen i epidemii.
Kudowa Zdrój – Muzeum Żaby - celem utworzenia tego nietypowego muzeum było wyeksponowanie przedmiotów codziennego użytku wiążących się z wizerunkiem płazów, a w szczególności żab. Prezentowane eksponaty mają na celu przybliżenie idei ochrony płazów oraz działań jakie w tym celu zostały podjęte. Muzeum posiada kolekcję ponad 3000 eksponatów pochodzących z blisko 20 krajów świata i 6 kontynentów.
Duszniki Zdrój - zwiedzenie Muzeum Papiernictwa mieszczącego się w starym młynie papierniczym. Obecnie jest to jedyny zachowany i do dziś działający obiekt tego typu w Polsce i jeden z nielicznych w Europie. We wnętrzu można obejrzeć m.in. warsztaty produkujące papier ręcznie czerpany.
Słodkie lenistwo – czyli spacery, degustacja wód mineralnych i kąpiele słoneczne pod opieką wychowawców,
Gry i zabawy – zajęcia terenowe, biegi terenowe, rozgrywki sportowe, olimpiada kolonijna, konkursy z nagrodami,
Gry i zabawy świetlicowe – kalambury, warcaby, statki, kraje i miasta, wieczór filmowy,
Ognisko z pieczeniem kiełbasek – połączone z konkursem piosenek, wybory miss i mistera,
Dyskoteka – na terenie ośrodka.

Dzień 10
Wykwaterowanie po śniadaniu. Po obiedzie pobranie suchego prowiantu i wyjazd w drogę powrotną.

PROGRAM „NAUKA TAŃCA POPRZEZ ZABAWĘ”:

- Codzienne zajęcia taneczne - TANIEC NOWOCZESNY, m. in. hip-hop, zumba, aerobic, disco-dance; TANIEC W PARACH, m. in. cha-cha, walc angielski, salsa,
- Ćwiczenia ruchowe – poprawiające sprawność fizyczną u dzieci,

UWAGA! Każdy uczestnik musi zabrać ze sobą odpowiednie obuwie do zajęć tanecznych, np. tenisówki + koszulkę bawełnianą + spodenki!

Wycieczki fakultatywne

- PRAGA - zwiedzanie - Hradczany – Zamek Praski (ogrody i dziedzińce zamkowe), katedra św. Wita, najciekawsze budowle Malej Strany, Most Karola, spacer po Rynku i uliczkach Starego Miasta, ratusz z zegarem Orloj, plac św. Wacława.
Cena – 95 zł. Konieczny dokument tożsamości: paszport lub dowód osobisty.

- ZOO Safari - jeden z największych ogrodów zoologicznych w Czechach w miejscowości Dvůr Králové nad Labem. Atrakcją specjalną zoo jest przejażdżka Safari (zwiedzanie odkrytymi autobusami piętrowymi) przez ogromny wybieg dla zwierząt kopytnych i ptaków. Dla wielbicieli dinozaurów jest również pawilon jurajski, w którym zobaczymy figury prehistorycznych gadów zaaranżowane w realistyczny sposób.
Cena – 75 zł z biletem wstępu. Konieczny dokument tożsamości: paszport lub dowód osobisty.

Cena zawiera

- transport do/z ośrodka autokarem turystycznym z licencją, zezwoleniem i aktualnymi badaniami technicznymi,
- zakwaterowanie - 9 noclegów,
- wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną,
- opiekę wychowawców, instruktora tańca, doraźną, miejscową opiekę medyczną (na telefon),
- wycieczki autokarowe i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
- ubezpieczenie NNW na 5.000 zł.

Cena nie zawiera

- wycieczek fakultatywnych,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Kwestie techniczne

- Wiek uczestników 9 - 16 lat.

- Proponujemy zabrać z sobą ok. 100 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta,

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >tutaj<

Informacje wyjazdowe

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. 
- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Każdy uczestnik imprezy turystycznej jest zgłoszony do SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. i objęty jest ubezpieczeniem. W przypadku imprez krajowych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na terenie Polski. W przypadku imprez zagranicznych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże.

Zbiórka

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
28.07 06.08 1,290.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x