Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Tatry

Zimowa Japońska Przygoda z Mangą - Murzasichle

To zobaczysz:

Jeśli kręci Cię niezwykły świat mangi i anime, chcesz spróbować swoich sił w japońskim, zrobić sushi i wziąć udział w cosplayu – musisz być z nami w najbliższe ferie! Tutaj spotkasz mangowców takich jak Ty i właśnie tutaj rozwiniesz swoje

Zakwaterowanie:

Dom pod Lasem. Niezwykle klimatyczny pensjonat znajdujący się w najwyżej położonym punkcie miejscowości Murzasichle (k. Zakopanego), skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry Słowackie, Wysokie i Giewont. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami. Pensjonat ma własną stołówkę, sale świetlicowe, dużo zielonego terenu, zadaszony grill. http://www.dompodlasem.com.pl/

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

Warsztaty komiksu. Zasmakuj tworzenia mangi od podstaw! Nauka rysowania komiksów, kadrowania, kolorowania postaci i tła, doskonalenie różnych technik twórczych, komiksowe pojedynki, kultowi bohaterowie i autorzy mangi.

Pismo i mowa japońska. Czyli mini kurs kaligrafii (sho-do) oraz podstawy alfabetów japońskich. Uczestnicy dowiedzą się, jak z normalnych obrazków tworzyły się znaki Kanji (jeden znak – jedna idea) oraz poznają sposób pisania i czytania japońskich słów.

Warsztaty sztuki i kultury japońskiej. Zapraszamy na kulturoznawczą wycieczkę po Japonii! W programie m.in. japońskie legendy i mity, ciekawe obyczaje i święta, tworzenie origami, elementy sztuki i kultury tradycyjnej oraz popkulturowe trendy nowoczesnej Japonii.

Kuchnia japońska. Poznaj dietę zapaśników sumo, sztukę parzenia herbaty, tajniki przyrządzania sushi. W programie warsztaty sushi i poczęstunek.

Cosplay. Wyrazista kreacja, szczypta pikanterii, umiejętne wcielenie się w rolę… Cosplay to okazja na przeistaczanie się w ulubioną postać z mangi, anime bądź ukochanej gry. Efekty cosplay zostaną uwiecznione podczas pamiątkowej sesji fotograficznej!

Wyjątkowy motyw przewodni. Każdy sensei ma inne doświadczenia, pasje i ulubione tematy, dlatego każdy obóz posiada wyjątkowy motyw przewodni. Przekonaj się, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem!

Strefa relaksu. W wolnych chwilach zapraszamy na odpoczynek przy ciekawych grach planszowych (Neuroshima Hex, Jungle Speed, Ghost Stories itp.) i karcianych (m.in. Bang!, Munchkin, Dixit, Goblins: Epic Death), dyskoteki, gry i zabawy integracyjne, maratony anime, turnieje na konsolach PS3 i PS4, karaoke i wiele innych atrakcji.

Zakopane zimą! W wolnej chwili górskie spacery z widokiem na Tatry, Zakopane w pigułce, śnieżne bitwy oraz shopping na Krupówkach.

W cenie:

 • Zakwaterowanie (6 noclegów),

 • wyżywienie  4 razy dziennie,  

 • realizację bardzo aktywnego programu,

 • opiekę kadry i instruktorów,

 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Poza ceną:

 • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

Kwestie techniczne:

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

Informacje wyjazdowe:

Co zabrać

 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL

 • czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i buty zimowe

 • przybory toaletowe i ręcznik kąpielowy

 • mały plecak na wyjścia

 • krem na mróz z filtrem UV

 • mile widziany fartuch malarski i propozycje ulubionych anime

Zbiórka:

Prosimy o stawienie się na miejsce zbiórki około 15 minut przed planowanym wyjazdem.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
28.01 03.02 899.00 zł
1099 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x