Strona główna » Obozy » Polska » Rejony Górskie

Zimowisko - Kotlina Kłodzka - Pensjonat Pokoje w Górach u Wanata

To zobaczysz:

Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci jak i młodzież, do wspólnego wyjazdu w czasie którego możecie coś nowego zobaczyć, poszaleć na śniegu, doskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach (bez instruktora) lub snowboardzie. Uczestniczyć we wspólnej zabawie w doborowym towarzystwie pod opieką doświadczonej kadry.

 

Kotlina Kłodzka jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów w Polsce. Posiada świetne warunki narciarskie (wyciągi w Czarnej Górze, Zieleńcu), zabytkowe uzdrowiska, parki narodowe, blisko stąd do Czech i Pragi.

Nowy Gierałtów - miejscowość turystyczna leżąca w dolinie Białej Lądeckiej. W okresie zimowym na zboczach Gór Złotych i Bialskich czynne są 2 wyciągi narciarskie położone obok ośrodka. W odległości 13 km znajduje się Centrum Narciarskie Czarna Góra (1205 m n.p.m.) - wyciąg krzesełkowy o długości 1400 m i 8 wyciągów orczykowych z dośnieżanymi trasami.

Czarna Góra - jeden z najpopularniejszych, dużych ośrodków narciarskich w Polsce położony w Sudetach Wschodnich w Masywie Śnieżnika, we wsi Sienna, na ziemi kłodzkiej. Trasy narciarskie o długości ponad 10 km położone są na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Ośrodek narciarski w swojej ofercie posiada - 3 koleje linowe, 7 wyciągów orczykowych.

Zakwaterowanie:

Pensjonat "Pokoje w Górach u Wanata" położony jest w Kotlinie Kłodzkiej w Masywie Śnieżnika w Paśmie Gór Złotych oraz Bialskich. Goście maja do dyspozycji 3 ,4, 5 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje w Górach u Wanata oferują luksusowe pokoje gościnne na dwóch piętrach budynku - łącznie 85 miejsc noclegowych. Pensjonat posiada oświetlony wyciąg narciarski bezpośrednio nad budynkiem. Pomieszczenia są zaaranżowane wygodnie i ze smakiem. Komfort zapewniają nowe, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających turystów meble oraz nowocześnie urządzone łazienki - z toaletą, umywalką i prysznicem.

Wyżywienie:

6 śniadań, 6 kolacji, 6 obiadów lub suchy prowiant na stok

Galeria:

Ramowy program imprezy:

Program standardowy:

 

1.Dzień
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja
2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Jazdy na nartach na wyciągu przy ośrodku u Wanata lub inne zabawy na śniegu. Możliwość wyjazdu do ośrodka narciarskiego Czarna Góra: http://czarnagora.pl. Organizacja zimowych zawodów sportowych. Zawody w Ping – ponga, organizacja dyskotek.
7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Pobranie suchego prowiantu. Wycieczka do Kłodzka ze zwiedzaniem Starego Miasta. Powrót w godzinach popołudniowych.

 

Program narciarski:

 

1.Dzień
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja
2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Nauka jazdy na nartach na wyciągu przy ośrodku u Wanata. Wyjazdy na narty do ośrodka narciarskiego Czarna Góra: http://czarnagora.pl Organizacja zimowych zawodów sportowych. Zawody w Ping – ponga, organizacja dyskotek.
7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Pobranie suchego prowiantu. Wycieczki do Kłodzka ze zwiedzaniem Starego Miasta. Powrót w godzinach popołudniowych.

 

Program snowboardowy:

 

1.Dzień
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja
2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Nauka jazdy na snowboardzie na wyciągu przy ośrodku u Wanata. Wyjazdy do ośrodka narciarskiego Czarna Góra: http://czarnagora.pl Organizacja zimowych zawodów sportowych. Zawody w Ping – ponga, organizacja dyskotek.
7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Pobranie suchego prowiantu. Wycieczki do Kłodzka ze zwiedzaniem Starego Miasta. Powrót w godzinach popołudniowych.

W cenie:

 • Przejazd autokarem,
 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry pedagogicznej, pilota-kierownika,
 • Możliwość organizowania dyskotek, piesze wycieczki.
 • Wycieczka do Kłodzka, zwiedzanie Starego Miasta

Poza ceną:

 • karnety narciarskie,
 • wypożyczenie sprzętu narciarskiego,
 • opieka instruktora narciarskiego
 • Dodatkowy program narciarski lub snowboardowy - 150zł

Informacje dodatkowe:

 • Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
 • Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!
 • Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
 • Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
 • Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.
 • W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
 • Biuro Podróży nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez biuro. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.
 • Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.
 • Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o kontakt.

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty. 

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
10.02 16.02 959.00 zł
17.02 23.02 959.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)
Program snowboardowy (150.00)
Program narciarski (150.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x