Strona główna » Obozy » Czechy »

Zimowisko - Malenovice - Hotel Petr Bezruc ***

To zobaczysz:

Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno dzieci jak i młodzież do wspólnego wyjazdu w czasie którego możecie coś nowego zobaczyć, poszaleć na śniegu, doskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie (bez instruktorów narciarskich i snowboardu). Uczestniczyć we wspólnej zabawie w doborowym towarzystwie pod opieką doświadczonej kadry.

Malenovice - Górska miejscowość położona u stóp Łysej Góry, najwyższego szczytu Beskidów Śląsko-Morawskich. Miejscowość znajduje się na obszarze chronionych terenów Beskidów, co czyni to miejsce atrakcyjnym pod względem turystycznym. Obecnie miejsce to jest nie tylko ośrodkiem turystyki, ale także i sportów zimowych.

Zakwaterowanie:

Hotel Petr Bezruc *** - Hotel zlokalizowany jest na obrzeżach miejscowości Malenovice w Beskidzie Czeskim. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką i TV. Do dyspozycji gości są: basen, sauna, jacuzzi, sala gimnastyczna, stół do ping-ponga, piłkarzyki, kręgielnia. Na miejscu ośrodek narciarski Skimalenovice, W pobliżu jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w tej części Czech Bila.

Wyżywienie:

6 śniadań , 6 obiadów lub suchych prowiantów na narty, 6 kolacji

Galeria:

Ramowy program imprezy:

Program standardowy:

 

1 Dzień 
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez przejście graniczne w Cieszynie do Malenovic. Zakwaterowanie. Obiad. Wyjście na stoki w Malenovicach. Kolacja.
2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Zabawy na śniegu, jazdy na nartach, sankach. Organizacja zimowych zawodów sportowych. Zawody w Ping – ponga, korzystanie z basenu w ośrodku, organizacja dyskotek.
7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

 

Program narciarski:

 

1 Dzień
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez przejście graniczne w Cieszynie do MALENOVIC. Zakwaterowanie. Obiad. Wyjście na stoki w Malenovicach. Kolacja.

2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Nauka jazdy na nartach w ośrodku narciarskim Bila Dla osób początkujących oraz słabo jeżdżących nauka na stokach przy hotelu na wyciągu przy hotelu. Organizacja zimowych zawodów sportowych. Zawody w Ping – ponga, korzystanie z basenu w ośrodku, organizacja dyskotek.

7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

 

Program snowboardowy:

 

1 Dzień
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez przejście graniczne w Cieszynie do MALENOVIC. Zakwaterowanie. Obiad. Wyjście na stoki w Malenovicach. Kolacja.

2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Nauka jazdy na snowboardzie w ośrodku narciarskim Bila. Dla osób początkujących oraz słabo jeżdżących nauka na stokach przy hotelu na wyciągu przy hotelu. Organizacja zimowych zawodów sportowych. Zawody w Ping – ponga, korzystanie z basenu w ośrodku, organizacja dyskotek.

7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

W cenie:

 • Przejazd autokarem
 • Zakwaterowanie w hotelu Petr Bezruc *** (6 noclegów)
 • Wyżywienie
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opieka pilota i kadry pedagogicznej
 • Korzystanie z basenu i infrastruktury ośrodka, organizacja dyskotek.
 • Realizacja programu

Poza ceną:

 • Karnety narciarskie (ok. 300 CZK/dzień)
 • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 250 CZK/dzień)
 • Instruktorzy narciarscy i snowboardu
 • Dodatkowy program narciarski lub snowboardowy - 100zł

Informacje dodatkowe:

 • Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
 • Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!
 • Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
 • Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
 • Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.
 • W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
 • Biuro Podróży nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez biuro. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.
 • Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.
 • Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o kontakt.

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty. 

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
10.02 16.02 999.00 zł
17.02 23.02 999.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)
Program snowboardowy (100.00)
Program narciarski (100.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x