Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Pozostałe

Zimowisko - Beskidy - Wisła

To zobaczysz:

Wisła - to największy ośrodek wczasowo-turystyczny w Beskidzie Śląskim i jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju - 13 wyciągów w tym 4 z oświetlonymi trasami, 3 skocznie narciarskie. Na turystów czekają tu także liczne kawiarnie, restauracje i sklepy.

Zakwaterowanie:

Ośrodek KROKUS położony jest na zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły w pięknym, widokowym miejscu na pasmo Beskidu Śląskiego. Krokus dysponuje 162 miejscami noclegowymi. Posiada pokoje 2 i 3,4 osobowe, oraz pokoje typu studio (2+2). W każdym pokoju i studio znajduje się pełen węzeł sanitarny i TV satelitarna. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca posiłki, świetlica, sala telewizyjna oraz sala gier. Dużym atutem ośrodka jest położenie w pobliżu wyciągu narciarskiego Partecznik - dł. 500 m.

Wyżywienie:

3 razy dziennie - 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji lub suchy prowiant na narty

Galeria:

Program podróży:

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 DZIEŃ - Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie Obiad. Spacer do Wisły.
2-6 DZIEŃ - Realizowanie programu Zimowiska. Codzienne wyjścia na stok. Wyciągi narciarskie w odległości 200 m od ośrodka. Dla osób nie jeżdżących na nartach zabawy na śniegu, zjeżdżanie na sankach. Po południu konkursy sportowe z nagrodami. Spacery po okolicy. W czasie pobytu zwiedzanie z przewodnikiem beskidzkim Wisły. W czasie pobytu wyjścia na basen do Aqua Parku w Hotelu Gołębiewski. Zimowy kulig z pieczeniem kiełbasek.
7 DZIEŃ - Ostatnie świadczenie śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka około godziny 10.00 Wyjazd w drogę powrotną.

PRZYGODA Z ROBOTYKĄ - dopłata 100 zł:

Zapraszamy na warsztaty z robotyki z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do budowy robotów LEGO. Uczestnicy pracują w grupach na zestawach LEGO WEDO 2.0 pod nadzorem instruktora. W świecie robotów zapoznają się z zasadami mechanizmu silnika, konstrukcji, poznają zasady budowy robotów, programowania i sterownia nimi za pomocą tabletów. Nauczą się budować robota na gąsienicach, robota kreatywnego. Warsztaty to cykl 4 zajęć po 120 min.

Warsztaty będą realizowane przy minimum 10 osobach.

W cenie:

- Przejazd LUX autokarem,
- dojazdy do wyciągów,
- Zakwaterowanie (6 noclegów),
- wyżywienie 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji lub suchy prowiant na narty,
- ubezpieczenie NNW i KL,
- opieka pilota – kierownika, kadry pedagogicznej,
- piesze wycieczki, dyskoteki,
- Wyjście na basen do Hotelu Gołębiewski w Wiśle,
- Kulig z pieczeniem kiełbasek

Poza ceną:

- karnety narciarskie – ok. 30-60 zł za dzień,
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego – ok. 30-40 zł za dzień,
- programu z robotyki,
- dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

Kwestie techniczne:

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski, który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

Informacje wyjazdowe:

Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 2 tyg. przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!
- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU Signal Iduna:
KL (Koszty Leczenia do 10000 euro), NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do kwoty 7000 zł)i bagażu ( do kwoty 800 zł) w przypadku imprez zagranicznych,
NNW w przypadku imprez krajowych.

Zbiórka:

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
28.01 03.02 899.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x