O nas:

Historia firmy:

Marka - STEJA została utworzona przez Stefana Kucierskiego w 1990 roku. Jako członek zarządu jednego ze związków zawodowych Kopalni Węgla Kamiennego "Pniówek" (wtedy "XXX-lecia PRL") przez kilka lat zajmował się organizacją podróży pracowników kopalni. Kierunkiem docelowym był oczywiście ZSSR. Praca, która przemieniła się z biegiem lat w zamiłowanie i sposób życia, a związku z tym również ogromne zdobyte doświadczenie pozwoliły na odejście z kopalni i założenie własnego biura turystycznego. I to była świetna decyzja. Biuro specjalizowało się w wyjazdach nad Morze Czarne - Półwysep Krymski oraz Soczi, a potem również na Syberię.
W związku ze zmianami politycznymi w Polsce oraz w ZSSR, biuro przestawiło się na organizację wypoczynku w krajach zachodnich. Biuro rozszerzyło swoje produkty turystyczne o organizację kolonii i obozów młodzieżowych, które z czasem stały się głównym motorem napędowym firmy.
W 2003 roku w połączeniu ze swoim strategicznym klientem korporacyjnym zostało utworzone nowe biuro w Warszawie. W tym też roku biuro "Steja" zostało przejęte przez Łukasza Kucierskiego i funkcjonuje pod nazwą "Steja Travel". Pomimo tego, iż większość obrotów firmy zostało przeniesionych do nowego biura warszawskiego firma poradziła sobie i rozwija się bardzo prężnie. Co roku wprowadzamy nowe oferty, jak również pracujemy nad wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych w pracy biura. Wiemy, że jesteśmy coraz lepsi, ale zdajemy sobie też sprawę z tego, że droga do doskonałości się nigdy nie skończy.

GODZINY PRACY:

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 9:00 - 13:00

Siedziba główna

"Steja Travel"
ul. Wielkopolska 77, 44-335 Jastrzębie - Zdrój
tel/fax: +48 32 470 20 61
INFOLINIA: + 48 669 009 009, e-mail: steja@steja.pl,
GG: 5204040, 10431909, 2320541, 1837739 skype: stejatravel

LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI

– program promocyjny dla najlepszych

Przygotowywany co roku przez Agencję Promocji Turystyki – wydawcę magazynu branżowego „Rynek Podróży” – prestiżowy katalog promocyjny „LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI”, jest swoistym przewodnikiem po najlepszej części polskiego biznesu turystycznego.

Wydawnictwo „LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI” ma charakter elitarny, zawiera prezentacje firm i organizacji starannie wybranych przez redakcję spośród kilku tysięcy działających na rynku. Nie jest to wybór przypadkowy – co oznacza, że mogą się w nim znaleźć tylko nieliczni – firmy wyróżniające się na rynku w obszarach swej aktywności i specjalizacji, odnoszące sukcesy, tworzące ciekawe oferty, cieszące się dobrą opinią klientów i firm współpracujących, dynamiczne, innowacyjne, zainteresowane współpracą z nowymi partnerami, laureaci konkursów branżowych i konsumenckich, zwycięzcy rankingów opracowywanych przez redakcję „Rynku Podróży”, miasta i regiony Polski najbardziej popularne wśród turystów. Głównym naszym celem jest bowiem promowanie NAJLEPSZYCH w biznesie turystycznym i prezentowanie ich ofert.

Elementem Programu Promocyjnego LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI jest CERTYFIKAT "LIDER POLSKIEJ TURYSTYKI" – przyznawany na dany rok przez pismo branżowe „Rynek Podróży” firmom i organizacjom w odpowiednich dla nich kategoriach – to rekomendacja do współpracy i korzystania z usług NAJLEPSZYCH w biznesie turystycznym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x