Transport

Bezpieczeństwo i jakość

W transporcie absolutnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort. Te dwie rzeczy mogą zagwarantować jedynie najbardziej nowoczesne autokary oraz uprzejma i profesjonalna obsługa pokładowa. Przyjmujemy to jako nasz atut i śmiało stwierdzamy iż spełniamy to na najwyższym poziomie! W kwestii floty autokarowej naszym wiodącym przewoźnikiem jest firma Bomatur, jedna z największych i najbardziej renomowanych firm tego typu w Polsce. Natomiast piloci, których zatrudniamy są pomocni w każdej chwili podroży, niezależnie od godziny.

Całodobowa informacja 24/h

Znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby mieć dostęp do bieżącej informacji na temat przebiegu podróży swoich bliskich. Stąd też, podczas sezonu przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia możesz się z nami na bieżąco kontaktować telefonicznie. Docelowy numer telefonu zostanie podany na naszych stronach internetowych.

Obsługa i opieka podczas podróży

Od samego początku podróży możesz się czuć spokojny, iż cały nasz personel to osoby odpowiedzialne, fachowe i absolutnie z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania tego zawodu. Dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca z najlepszymi osobami w tym zawodzie miała charakter powtarzalny, a także niezwykle restrykcyjnie podchodzimy do sprawy nawiązywania współpracy z nowymi osobami. Bezwzględnie kontrolujemy wszelkie dokumenty i w takim samym stopniu sprawdzamy opinię jaką mają na temat danego kandydata uprzedni pracodawcy.

Bagaż

1. W przypadku wyjazdów autokarowych oraz pociągiem ilość bagażu ograniczona jest do jednej walizki lub torby podróżnej oraz niedużego bagażu podręcznego.

2. W przypadku obozów samolotowych uczestnik może zabrać bagaż podręczny do 5 kg oraz 1 sztukę bagażu głównego o wadze do 20 kg. Za każdy nadbagaż należy uiścić dodatkową opłatę na lotnisku.

Kwestie techniczne

 1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.

 2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym.

 3. W przypadku tras antenowych po Polsce (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.

 4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

 5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem (na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.

 6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika. 7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3‑4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video. 9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale. Informacje wyjazdowe Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

  Zbiórka

  1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).

  2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.

  3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x