Wiarygodność:

Szanowni klienci, współpracownicy

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak w obecnych czasach, niepewnych dla klienta biura podróży, jest bardzo ważna kwestia wiarygodności biura. Czy mam pewność, iż podczas wymarzonego wyjazdu biuro nie upadnie, a los powrotu do kraju pozostanie pod znakiem zapytania? Postanowiliśmy więc przybliżyć Wam, naszym klientom kilka kwestii dotyczących tego tematu, tak aby rozwiać wątpliwości tym, którzy się wahają.

1. Historia firmy podstawą zaufania

To już 28 sezon świadczymy usługi turystyczne klientom w całej Polsce. Kawał czasu i ogromne doświadczenie. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy. Osiągnęliśmy sporo sukcesów ale też zapewne popełniliśmy sporo błędów. Działamy, co więcej dalej się świetnie rozwijamy. A skoro się rozwijamy to znaczy, że udaje nam się zdobywać zaufanie coraz szerszego grona klientów. I to nas cieszy. To daje także podstawę do tego, iż nowi klienci, Ci którzy nas jeszcze nie znają mogą obdarzyć nas swoim zaufaniem, o które zabiegamy i pragniemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, aby tego zaufania nie stracić.

2. Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, a nie "jakaś tam" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Naszą firmę prowadzimy w formie osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą co oznacza, iż w przypadku ewentualnego bankructwa zobowiązania firmy są również prywatnymi zobowiązaniami jej właściciela. W tym wypadku po wyczerpaniu środków, majątku firmy właściciel odpowiada wobec wierzycieli całym swoim majątkiem. W przypadku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością właściciele odpowiadają tylko i wyłącznie do wysokości wniesionych kapitałów. Pragniemy zwrócić uwagę wszystkim klientom, że w przypadku biur podróży to właśnie spółki z o.o. najczęściej upadają. Wybierając firmę, z którą się chce wyjechać za granicę warto to wziąć pod uwagę.

3. Rodzinny interes - nasz sposób na życie

Nasza firma jest prowadzona już przez drugie pokolenie, pierwszym właścicielem był Stefan Kucierski a od 2003 roku prowadzona jest przez jego syna Łukasza Kucierskiego. Śmiało możemy powiedzieć, iż jest to całe nasze życie i pasja. W naszym przypadku nie jest to pusty slogan reklamowy. My naprawdę się pasjonujemy podróżowaniem. Rocznie odbywamy kilkanaście podróży, zarówno tych biznesowych, jak również urlopowych, najczęściej jest tak, iż łączymy w podróżach "przyjemne z pożytecznym" udając się na urlop w miejsca, w których przy okazji mamy możliwość pomóc naszej firmie. Czynnie uprawiamy sport: narciarstwo biegowe, zjazdowe, górskie wyprawy rowerowe, biegi, a także jesteśmy miłośnikami zimowych kąpieli morsów.

4. Stawiamy na "dwie nogi"

W biznesie często się mówi o tak zwanej "drugiej nodze". Chodzi o to, aby firma opierała się na więcej niż jednym źródle przychodów gdyż wtedy zmniejsza się ryzyko prowadzenia biznesu. My to doskonale rozumiemy. Stąd też oprócz prowadzenia biura podróży inwestujemy w budowę domów pod wynajem. Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową www.wakacyjnydom.pl.

5. Stała siedziba firmy

Od samego zarania dziejów naszego przedsiębiorstwa, a więc już od 28 lat nasza główna siedziba mieści się na ulicy Wielkopolskiej 77 w Jastrzębiu Zdroju. Pragniemy dodać, iż jesteśmy właścicielami tego budynku, a nie jedynie dzierżawcami, którzy mogą się "ulotnić" w każdym momencie.

6. Zrzeszenia

Myśląc o wyborze biura podróży zawsze warto sprawdzić czy biuro należy do branżowych zrzeszeń, stowarzyszeń. Biuro Steja oczywiście do takich przynależy. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, a także Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

7. Nagrody

Wiadomo, że osiągnięcia w postaci nagród definiują zwycięzce jako osobę, firmę, która w czymś się wyróżnia. Jest lepsza od innych. Niezależnie od dziedziny, której zwycięstwo dotyczy. Przez cztery lata z rzędu osiągnęliśmy tytuł "Lider Polskiej Turystyki" w kategorii organizator młodzieżowy. W naszej branży jest to bardzo ważna nagroda. Fakt, iż udało się to przez cztery lata z rzędu zapewne o czymś świadczy.

Z turystycznym pozdrowieniem

Zespół Steja Travel

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x