Obozy dla młodzieży w zimie

Ilość ofert: 0

Sortowanie: Domyślne

Obozy zimowe dla młodzieży

Szusowanie na nartach, jazda na snowboardzie, a może zajęcia zumby lub nauka gotowania? Nasze zimowe obozy to doskonała propozycja aktywnego spędzenia ferii i rozwijania zainteresowań. Proponujemy wyjazdy na narty dla młodzieży oraz zimowiska i obozy rekreacyjne dla dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i zapewniamy wszystko, co potrzebne, aby czas spędzony w podróży był w pełni komfortowy i bezpieczny – atrakcyjne zakwaterowanie, wyżywienie oraz profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry.

Obozy zimowe w Polsce

Białka Tatrzańska, Brenna, Murzasichle, Zakopane, a może Wisła? Góry to idealny kierunek na zimowe obozy dla młodzieży spragnionej szaleństwa wśród ośnieżonych wzgórz. Coś dla siebie znajdą tu fani lepienia bałwana, jazdy na łyżwach lub kuligu, a także zapaleni sportowcy, którym obóz narciarski młodzieżowy pozwoli doskonalić umiejętności jazdy z kijkami lub na desce.

Zimowe obozy dla dzieci to także okazja, aby poznać inne rejony Polski. Pasjonatów teatru i fotografii zapraszamy nad morze, do Jastrzębiej Góry. Miłośników jazdy konnej, gotowania lub klocków Lego z pewnością zainteresują natomiast zimowiska młodzieżowe na Kaszubach.

Obozy narciarskie dla młodzieży za granicą

W Steja Travel organizujemy także obozy zimowe za granicą, m.in. we Włoszech, Austrii, Słowacji czy we Francji. Na obozy narciarskie młodzieżowe składa się przede wszystkim czas spędzony na doskonale przygotowanych trasach zjazdowych, ale również wiele innych atrakcji poza stokiem. Obozy zimowe dla dzieci obejmują też wyjazdy rekreacyjno-turystyczne, językowe oraz kolonie – u nas każdy znajdzie propozycję dla siebie.

Obozy zimowe Steja Travel zapewniają doskonałą zabawę, niezapomniane wrażenia i możliwość rozwijania swoich pasji. To okazja do poznania nowych miejsc i nowych ludzi, oderwania się od codziennych obowiązków i nabycia umiejętności. Zapraszamy na obozy zimowe młodzieżowe każdego, kto chce zakosztować prawdziwej przygody i miło spędzić czas wśród urokliwych okoliczności przyrody.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x