Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Ilość ofert: 9

Sortowanie: Domyślne

Obozy » Polska » Pozostałe

Extreme Camp - Brenna

Tych, którzy lubią zimowe wyzwania zapraszamy do Brennej, do Ośrodka Kolonijno - Wypoczynkowego "Hucuł", gdzie czekają na Ciebie obozy pełne emocji. Na największych twardzieli czeka obóz przygodowy "Extreme Camp", podczas którego stawisz czoła trudnym i nieprzewidywalnym górskim warunkom.

Wiek 12-16 lat.

Ceny od 1299 zł 1199 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Zimowisko - Beskidy - Wisła

Wisła - to największy ośrodek wczasowo-turystyczny w Beskidzie Śląskim i jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju - 13 wyciągów w tym 4 z oświetlonymi trasami, 3 skocznie narciarskie.

Wiek 8-17 lat.

Ceny od   899 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Pierwsze kroki z nartami i snowboardem - Wisła

Wisła zwana Perłą Beskidów – urocze miejsce w Beskidzie Śląskim, u podnóża Góry Baraniej i Czantorii to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z nartami lub snowboardem.

Wiek 6-13 lat.

Ceny od   1199 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz zumby - Pokrzywna

W zdrowym ciele zdrowy duch! Podczas codziennych zajęć zumby dostarczymy Ci ogromnej dawki pozytywnej energii. Zumba łączy ze sobą elementy aerobiku i tańca. Jej podstawą są proste kroki i efektowna choreografia.

Wiek 9-15 lat.

Ceny od 1099 zł 999 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Plastyka & Fotografia - Jastrzębia Góra

Zimą nad morze? Dlaczego nie! Młodzi twórcy potrzebują nowych inspiracji, więc tym razem zapraszamy do urokliwej Jastrzębiej Góry, która zimą ma zdecydowanie więcej zdrowego jodu, a mniej uciążliwych tłumów turystów.

Wiek 7-12 lat.

Ceny od 1099 zł 899 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Zimowy obóz aktorski - Jastrzębia Góra

Zapraszamy do świata teatru i aktorskich wyzwań! Profesjonalna kadra, zgrany zespół, intensywna praca twórcza oraz zaskakujące improwizacje aktorskie... Oto najlepsza propozycja zimowa dla pasjonatów teatru i aktorstwa.

Wiek 13-19 lat.

Ceny od 1199 zł 999 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz narciarski grupa początkująca - Czarna Góra

Obóz przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nartami. Codzienne 4-godzinne szkolenia na stokach Czarnej Góry w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

Wiek 7-12 lat i 13-18 lat.

Ceny od   1199 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz rekreacyjny - Bieszczady - Lesko

Bieszczady - tylko tam można znaleźć spokój od miejskiego gwaru, krystalicznie czyste powietrze i dziką przyrodę. Wędrując przez drzemiące pod śniegiem lasy oraz oblodzone połoniny możemy poczuć się jakbyśmy przebywali w bajkowej krainie lodu.

Wiek 7-18 lat.

Ceny od   1049 złSprawdź »

Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz teatralno-aktorski - Kazimierz Dolny

Pomożemy Wam postawić pierwsze kroki na scenie. Prowadzone często w formie zabawy zajęcia pozwolą Wam ośmielić się i przełamać tremę. Ćwiczenia dykcji, artykulacji, emisji głosu, ruchu scenicznego oraz świadomości ciała pozwolą Wam zapoznać się z pracą aktora.

Wiek 12-17 lat.

Ceny od 1399 zł 1099 złSprawdź »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x